%100 Pamuk İpliğinden Üretilmiş Ürünler...

Kurumsal

New Home Tekstil olarak amacımız; müşteri beklentilerinin ötesinde ve üretimde toplam kalite yönetimini esas alarak, en önemlisi ürünlerimizin “Kaliteli” olacağını misyonunu benimsemektir. İşletme felsefemiz sadece kaliteyi kontrol etmek değil, kaliteyi üretmektir.

Kalitenin müşteri istek ve ihtiyaçlarına cevap vermek olduğu inancıyla, müşteri taleplerinin en uygun ve kısa zamanda karşılanmasını sağlar.

New Home, müşteri memnuniyetini arttırmak için süreç temeline dayanan kalite yönetim sistemini uygular. Sistemin etkinliğini gözden geçirir ve sürekli geliştirmesi için gereken kaynakları sağlar.

Kalitenin sürekli iyileştirilmesi ve kalite tanımına uygun nitelikte nihai mamulün ve hizmetin üretimi için tüm personelinin eğitim faaliyetlerini sürdürmesi ve kalite takım çalışmalarına katılımının sağlanmasına yönelik gerekli imkanları temin eder.

Kalite Politikamız

New Home Tekstil olarak; engin sektör tecrübemizle modern ev tekstili üreten yeni nesil bir tekstil firmasıyız. Çalışmalarımızı iş ahlakını göz ardı etmeden iş birliğini ilke edinerek titizlikle gerçekleştiririz.

Tüm dünya pazarlarını hedefleyen satış stratejimiz ile 2,500 m2 üretim alanına sahip fabrikamızda üretimlerimizi gerçekleştiriyoruz. Denizli’nin Meşhur Babadağlar İş Hanı’nda 3 mağazamızda ürünlerimizi müşterilerimizle buluşturuyoruz. Üretimimizin geneli %100 pamuklu olup, özel ipliklerden titiz bir şekilde üretilmektedir.

Ürünlerimizi; nevresim takımları, yatak örtüleri, havlu grupları ve bornoz setleri olarak kategorize etmekteyiz. Müşterilerimizin talep ve beklentileri doğrultusunda özel ebatlarda üretimlerle de ihtiyaçlarına cevap veriyoruz.

Misyonumuz

Uluslararası rekabet koşullarında, artı değer yaratmayı vazife bilen, kaynaklarını maksimum etkinlikte kullanan, en iyi ve kaliteli hizmeti veren, güvenilir ve itibarlı bir şirket olarak sektördeki varlığımızı sürdürmek hedeflenen misyonumuzdur.

Vizyonumuz

Yenilikçi, araştırmacı ve geliştirmeci yönetim politikasıyla , müşteri memnuniyeti odaklı, uluslararası pazarda değişen talep ve istekler doğrultusunda istikrarlı , kaliteli, hızlı üretim ve hizmet ile sektörde örnek ve lider bir kurum olmak.

Copyright © Süper Bilişim 2009 - 2021 Tüm Hakları Saklıdır.